Abonelerimiz Varlık Dergisi Dijital Arşivi’ne 1 Nisan 2014 tarihinden itibaren http://arsiv.varlik.com.tr adresinden erişebilirler. Okurlarımıza daha önce belgelik.net üzerinden verdiğimiz hizmeti kendi bünyemize taşıdık.

Abonelerimiz Varlık Dergisi Abone Kayıt Formu’nu doldururken bize bildirmiş oldukları e-posta adresine gönderdiğimiz bilgilendirme mesajını okuyarak http://arsiv.varlik.com.tr sitesinde kendilerine bir hesap oluşturabilir; 81 yıllık dijital arşivimizde (son üç sayı hariç) geçmiş sayılarımızı okuyabilirler. Sadece başlıklarda değil tüm metinlerin içinde de arama yapabilen daha iyi bir “arama motoru” için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Bu imkândan yararlanmak için abone olmak istiyorsanız http://www.varlik.com.tr/abonelikFormu.aspx adresinden “abone formu”na ulaşabilirsiniz.

Bazı abonelerimiz kayıt formunu doldururken e-posta adreslerini hatalı girdikleri için kendilerini dijital arşivimize erişim konusunda bilgilendiremiyoruz. Kullanıcı adı ve şifresini öğrenemeyen abonelerimiz lütfen e-posta ile bize ulaşsınlar.

Cumhuriyet döneminin bir kültür varlığını 81 yıldır yaşatan sadık okurlarımız arasında yer aldığınız için teşekkür eder, Varlık’lı günlerinizin sürmesini dileriz.

Saygı ve selamlarımızla…

Reklamlar